Bus Vilanova Tarragona – Horaris i punts de sortida / arribada

Spread the love

En BusGarraf tenim tots els viatges que necessites. Quins horaris té el bus Vilanova-Tarragona?
Horaris i punts de sortida.
Tingues en compte que totes les freqüències són de 60 minuts de dilluns a divendres.

Bus Vilanova Tarragona


Per a sortides des de Vilanova i la Geltrú:

· Plaça Eduard Maristany: de 06.15h a 18.15h.

· C/ Pare Garí: de 06:18h a 18:18h.

· C/ Aigua: de 06:21h a 18:21h.

· C/ Zamenhof: de 06:25h a 18:25h.

· Ibersol: de 06:26h a 18:26h.

Des de Cubelles:

· Cubelles Centre: de 06:30h a 18:30h.

· Tèrmica: de 06:32h a 18:32h.

Des de Cunit y Segur de Calafell:

· Cunit Centre: de 06:35h a 18:35h.

· Benzinera: de 06:37h a 18:37h.

· La Ponderosa: de 06:38h a 18:38h.

· Segur Centre: de 06:40h a 18:40h.

Des de Calafell:

· Calafell Estació: de 06:48h a 18:48h.

· Calafell Poble: de 06:50h a 18:50h.

Des de Tarragona:

· Estació autobusos: de 07:30h a 19:30h.

· Joan XXIII: de 07:32h a 19:32h.

· Zona Universitària: de 07:35h a 19:35h.

Viatja amb BusGarraf per Catalunya!

BUS VILANOVA TARRAGONA

Notícies relacionades

Participa en el Sitges Rock Trail 

Participa en el Sitges Rock Trail 

Prepara't per a l'emocionant edició de 2024 de la Sitges Rock Trail, organitzada pel Centre Excursionista de Sitges. La setena edició d'aquesta apassionant carrera et portarà a través de llocs emblemàtics del Parc del Garraf. Perquè puguis desplaçar-te a aquesta...

llegeix més
Xatonada popular del Vendrell

Xatonada popular del Vendrell

La Xatonada popular del Vendrell torna, un any més, per a delectar els nostres paladars amb les millors versions d'aquest tradicional plat català: el xató. Aquest esdeveniment culinari anual convida a tota la comunitat a gaudir d'una celebració apassionant de la...

llegeix més