Bus Vilanova Tarragona – Horaris i punts de sortida / arribada

Spread the love

En BusGarraf tenim tots els viatges que necessites. Quins horaris té el bus Vilanova-Tarragona?
Horaris i punts de sortida.
Tingues en compte que totes les freqüències són de 60 minuts de dilluns a divendres.

Bus Vilanova Tarragona


Per a sortides des de Vilanova i la Geltrú:

· Plaça Eduard Maristany: de 06.15h a 18.15h.

· C/ Pare Garí: de 06:18h a 18:18h.

· C/ Aigua: de 06:21h a 18:21h.

· C/ Zamenhof: de 06:25h a 18:25h.

· Ibersol: de 06:26h a 18:26h.

Des de Cubelles:

· Cubelles Centre: de 06:30h a 18:30h.

· Tèrmica: de 06:32h a 18:32h.

Des de Cunit y Segur de Calafell:

· Cunit Centre: de 06:35h a 18:35h.

· Benzinera: de 06:37h a 18:37h.

· La Ponderosa: de 06:38h a 18:38h.

· Segur Centre: de 06:40h a 18:40h.

Des de Calafell:

· Calafell Estació: de 06:48h a 18:48h.

· Calafell Poble: de 06:50h a 18:50h.

Des de Tarragona:

· Estació autobusos: de 07:30h a 19:30h.

· Joan XXIII: de 07:32h a 19:32h.

· Zona Universitària: de 07:35h a 19:35h.

Viatja amb BusGarraf per Catalunya!

BUS VILANOVA TARRAGONA

Notícies relacionades

Gaudeix del festival Sónar de Barcelona, amb BusGarraf

Gaudeix del festival Sónar de Barcelona, amb BusGarraf

La capital catalana porta, un any més, un dels festivals de música més importants del sector a nivell mundial: el Sónar Barcelona. El festival de música electrònica i art multimèdia s'ha convertit en la cita anual de referència per als amants de l'estil musical. Amb...

llegeix més
Participa en la Pujada a Miramar de Valls, amb BusGarraf

Participa en la Pujada a Miramar de Valls, amb BusGarraf

La Pujada a Miramar és una cursa que es porta organitzant des de 1982 en el municipi de Valls. Es tracta d'una excursió a la muntanya en la qual pots participar de manera competitiva o, simplement, per diversió. Amb BusGarraf pots desplaçar-te fins a Valls, sense...

llegeix més